yeni-fimler-vizyonda

Gerilim sahneleriyle dikkat çeken ‘Diriliş’, 80’lerin ünlü filmlerinden ‘The Karete Kid’in yeniden çevrimi ve ‘dehşet saçan canavarlar’ temalı ‘Piranha’ gösterimde…

DİRİLİŞ

Agnieszka Wojtowicz-Vosloo’nun yönettiği ve Christina Ricci, Liam Neeson, Justin Long ile Chandler Canterbury’nun oynadığı ‘Diriliş/ Afterlife’, gerilim sahneleriyle dikkat çekiyor.

Başrollerinde Altın Küre adayı Christina Ricci’nin oynadığı filmin konusu şöyle:

”Korkunç bir trafik kazası geçiren Anna, kazadan sonra kendine geldiğinde cenaze müdürü Eliot’ın kendi bedenini cenazeye hazırlamakta olduğunu fark eder. Aklı karışmış, korkmuş ve hala canlı halde olan Anna, öldüğüne inanmaz. Deacon ise onun öbür dünyaya intikal ettiğini düşünmektedir. Eliot onu ölülerle iletişim kurabildiğine ve kendisine bir tek onun yardımcı olabileceğine dair ikna eder.”

THE KARATE KID

Harald Zwart’ın yönettiği ve Jaden Smith, Jackie Chan ile Taraji P. Henson’un oynadığı ”The Karate Kid”, bir kung fu ustası olan Bay Han ve Dre’nin dostluğunu anlatıyor.

Jackie Chan’in kung fu hocası olduğu filmin konusu özetle şöyle:

”12 yaşındaki Dre, Detroit”te mutlu bir hayat sürmektedir. Fakat annesinin işleri nedeniyle Çin”e taşınmak zorunda kalınca bir anda hayatı alt üst olur. Çin”deki yaşama uyum sağlamaya başlayan Dre, sınıf arkadaşı Mei Ying”e aşık olur. Mei Ying”te Dre”den hoşlanmaktadır, ama aradaki kültürel farklılık bu dostluğu zora sokar. Üstelik okulun karate yıldızı Chang de belalısı haline gelir.

Dre için yaşam tam düzene girerken bir anda yine işler tersine döner. Chang ve arkadaşlarının dövdüğü Dre, bir Kung Fu ustası olan Mr. Han”la tanışınca iyi bir dövüşçü olmak için onun yardımını ister. Mr. Han ise bu sporun dövüş ve şiddet için değil, olgunluk ve kontrole için kullanıldığını küçük öğrencisine öğretmeye kararlıdır… ”

PIRANHA

Alexandre Aja’nın yönettiği ve Elisabeth Shue, Adam Scott, Christopher Lloyd ile Eli Roth’un oynadığı ”Pirana 3D/Piranha 3D”, korku filmi meraklılarını sinema salonlarına çekecek.

3D formatında hazırlanan filmin konusu şöyle:

Her yıl Bahar Tatili’nde Victoria Gölü’nün nüfusu 5,000’den 50,000’e fırlar. Kasaba güneşlenmek, eğlenmek ve bol bol içki içmek isteyen insanların akınına uğrar. Ama bu yıl, bu küçük kasabada, kasaba yerlilerinin sarhoşlarla ilgili şikâyetlerinin yanına bir yenisi daha eklenecek. Yeni bir dehşet dalgası Victoria Gölü’nde açığa çıkmak üzere. Gölde insan yiyen balıkların ortaya çıkmasından sonra bir grup yabancı, bölgenin keskin dişli yeni sakinlerine balık yemi olmamak için bir araya gelecek ve dehşet saçan canavarlara karşı işbirliği yapacaklardır.

www.ntvmsnbc.com

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Buraya isim yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.