Müziğin en büyük gecesi, “53. Grammy Müzik Ödülleri” canlı yayınla sadece Bloomberg HT’de yayınlanacak…

Müziğin en büyük gecesi olan “Grammy Müzik Ödülleri” 50 yıldan uzun zamandır dünyanın kalbine ve ruhuna dokunan sanatçıların katılımıyla kutlanıyor. Bu sene de Grammy heyecanı başlıyor… 13 Şubat’ta “53. Grammy Müzik Ödülleri” dünya ile aynı anda Bloomberg HT’de izleyicileriyle buluşuyor.

LADY GAGA’DAN BEYONCE’YE

Televizyon izleyicilerinin gözünde çok önemli bir yeri olan ve geçen sene 52.’si düzenlenen “Grammy Müzik Ödülleri” töreninde Lady Gaga ve Elton John’dan, Jon Bon Jovi’ye, Beyonce’den yılın en başarılı albümü ödülünü alan Taylor Swift’e kadar birçok ünlü sanatçı sahne almış, gecenin sonunda ise Celine Dion, Usher, Carrie Underwood gibi ünlülerin yanı sıra Michael Jakson’ın çocukları da sahnede unutulmaz konuşmalar yapmıştı.
Müzik dünyasının devleri muhteşem sahne performanslarıyla bu sene de canlı yayında sadece Bloomberg HT’de sizlerle buluşuyor…

13 ŞUBAT PAZAR GECESİ

‘En iyi albüm’, ‘en iyi kayıt’ ve ‘en iyi sanatçı’ olmak üzere 10 dalda aday gösterilen ve son albümü “Recovery” ile hayranlarından tam not alan rap müziğin asi şarkıcısı Eminem, yedi dalda aday gösterilen R&B yıldızı Bruno Mars, altı dalda aday gösterilen Jay-Z, ödül avcısı Lady Gaga, Country Müzik Topluluğu Lady Antebellum, dört dalda aday gösterilen Katy Perry, ikişer dalda aday gösterilen Beyonce ve Justin Bieber, Rihanna, Kanye West gibi müziğin en ünlü yıldızlarıyla 13 Şubat gecesi dünyanın en güzel kentlerinden Los Angeles’da dans, müzik, şov ve doyasıya eğlence ile her sene olduğu gibi bu sene de yer yerinden oynuyor ve ödüller görkemli bir törenle sahiplerini buluyor.

Grammy’nin muhteşem sahne performanslarını tüm dünyayla aynı anda görmek, müziğin ritmini yakalamak istiyorsanız gözünüzü Bloomberg HT’den ayırmayın… 53. Grammy Müzik Ödülleri, 13 Şubat Pazar’ı Pazartesi’ne bağlayan gece saat 03.00’de canlı yayınla Bloomberg HT’de…

HABERTÜRK

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Buraya isim yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.