alber-desalvo-seri-katil

Ben mi? Ben kadınlara zarar vermem, ben kadınları severim

Kısa hastalıklı hayatı boyunca Salvo’ya birçok lakap takılmıştır. 20’li yaşlarının sonlarında ona “ölçü alan adam” denilirdi. Bir mankenlik ajansı için model arıyormuş gibi kapı kapı gezen, bir cinsel tacizciydi. Kapıyı açan kadınlardan birisi, ona kanıp ta içeri alacak olursa bir mezura çıkarıp kadının ölçülerini almaya başlar. Böylece kadının orasını burasını elleme fırsatı yakalardı.

Kısa bir hapis süresinden sonra, birkaç yıl içinde, cinsel tacizden tecavüze terfi edip 1960’ların başlarında 2 yıllık bir sürede New England’ da yüzlerce kadına saldırdı. Bu süre içinde “Yeşil Adam” diye anıldı. Çünkü suç işlerken yeşil işçi kıyafetleri giymeyi tercih ediyordu.

Ancak onun 3. lakabı ona sonsuz kötü ününü kazandırdı. 1962 ‘de De Salvo, “Boston Canisi” olarak tanındı. 18 aylık bir dehşet hükümranlığı boyunca 13 kadını vahşice öldüren tatlı dilli bir sadistti.

Diğer bazı şeylerin yanında De Salvo’nun şeytani bir libidosu vardı. Günde en az 6 defa seks yapmak istiyordu. Kadınlara tecavüz edip onları boğmanın yanında, cesetleri de tahrip etmekten hoşlanıyor, cinsel organlarına şişeler, süpürge sopaları sokuyordu.

A’ dan Z’ ye Seri Katiller Ansiklopedisi

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Buraya isim yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.