albert-fish-seri-katil

Elektrikli sandalyede ölmek ne de büyük bir zevk olacak! Bu tadacağım en büyük zevk olacak. Şimdiye dek tatmadığım tek zevk!

Fish’ e Amerika’nın öcüsü adı verilmiştir ve bununda iyi bir nedeni vardır. Sevimli bir ihtiyar görünümü altına gizlenmiş, bu korkunç yamyam, tüm ebeveynlerin karabasanıydı. Çocukları hoşlarına gidecek bir vaatle kandırarak ortadan kaldıran bir iblis.

Halkın ilgisini Fish’ e dönmesine neden olan suç, 1928′ de Grace Budd adında 12 yaşındaki sevimli bir kız çocuğunun kaçırılıp öldürülmesiydi. Ebeveynleriyle arkadaşlık kurmasının ardından Fish, şeytanca bir yalan uydurdu yeğeninin doğum günü partisinin olduğunu söyledi ve Grace’ in gitmek isteyip istemediğini sordu. Bir büyük baba gibi görünen bu ihtiyar adamın bir canavar olduğunu bilmelerine hiçbir imkan olmayan bay ve bayan Budd daveti kabul ettiler.

Fish, küçük kızın Newyork’un kuzey banliyölerinden birinde yakınlarında hiçbir bina olmayan terkedilmiş bir eve götürdü. Burada onu boğdu, vücudunu parçalara ayırdı. Ve parçaların bir bölümünü kaldığı pansiyona getirdi. Burada kızın etini havuç, soğan ve jambon dilimleriyle tam bir yamyam yahnisi şeklinde pişirdi. Bundan sonraki 9 günü odasından çıkmadan bu iğrenç yemeği yeyip devamlı mastürbasyon yaparak geçirdi.

Bu adam bütün ömrünü, acı vererek, hem kendisine hem de başkalarına geçirmişti. Diğer birçok seri katil gibi Fish de bir din manyağıydı. Ve günahlarının cezası olarak kendisine çok tuhaf işkenceler yapmıştı. Deri kayışlarla ve her yerinden çiviler fırlamış sopalarla kendisini dövmek, kendi dışkısını yemek, kasıklarına dikiş iğneleri sokmak gibi. Yaraladığı ve öldürdüğü çocuklar, onun kaçık zihninde tanrıya verilen kurbanlardı. (Acayip zevklerinin arasında idrar yoluna gül sapı sokmak ta vardı.) Hapishane de çekilen leğen bölgesi röntgeninde mesanesinin etrafındaki alana sokulmuş 29 iğne bulunmuştu.

A’ dan Z’ ye Seri Katiller Ansiklopedisi

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Buraya isim yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.