Bruce Springsteen’in 13 geleneksel folk müzik şarkısının ve dört yeni turne videosunun da yer aldığı ‘We Shall Overcome – The Seeger Sessions’ çıktı.

bruce-springstein

Müzik dünyasının “patron”u Bruce Springsteen’in, Amerikan folk müziğin efsane ismi Pete Seeger’ın da ortaklığı ile, 13 geleneksel folk müzik şarkısını yeniden yorumladığı “We Shall Overcome – The Seeger Session” albümü şimdi yepyeni içeriklerle “American Land Edition” versiyonu olarak müzikseverlerin karşısında.

“American Land Edition” versiyonunda 4 yeni şarkı ve 40 dakikadan oluşan ve albümün kayıt aşamasında yaşananlardan derlenen çok özel çekimler ile daha önce albümde yer almayan dört yeni turne videosunun yer aldığı bir DVD de müzikseverlere sunuluyor.

DVD’nin yapım ve yönetmenliği ise Thom Zimny’e ait.

Oldukça geniş bir müzisyen topluluğu ile kaydedilen ve prodüktörlüğünü Springsteen’in üstlendiği “We Shall Overcome: The Seeger Sessions” albümüne konuk olan diğer müzisyenler ise şu şekilde: Sam Bardfeld (violin), Art Baron (tuba) Frank Bruno (gitar), Jeremy Chatzky (bas), Mark Clifford (banjo), Larry Eagle (davul & perküsyon) Charles Giordano (B3 org, piyano ve akordeon ), Ed Manion (saksafon), Mark Pender (trompet), Richie “La Bamba” Rosenberg (trombon) ve Soozie Tyrell (violin).

Springsteen hayranlarının kesinlikle kaçırmaması gereken bu albüm Sony Müzik etiketiyle şimdi müzik marketlerde!

www.ntvmsnbc.com

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Buraya isim yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.