cocuk-kitap-alintilari

Kitap okumaya düşkün çocuklar yetiştirmek her anne babanın hayali. Kitap okumanın, çocukların zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimine yaptığı ciddi katkılar bilimsel olarak da kanıtlanmış durumda.

Peki, çocuğunuzla Kitap okuma serüveninize en sağlam şekilde nasıl başlayabilirsiniz? Binlerce çocuk kitabı arasından seçimi nasıl yapabilirsiniz? Yavrunuzun bir bakışta seveceği kitapları nasıl bulabilirsiniz?

Bu soruları yanıtlamak için kurulan Kargagak topluluğu, çocuklarına okuyup beğendikleri kitapları anlatan anne babalardan oluşuyor. En beğenilen, bir nevi “elekten geçen” kitapların anlatıldığı Kargagak.com’da, en kaliteli çocuk kitapları tavsiye ediliyor ve kimi zaman da belli bir duruma karşılık gelen faydalı okumalar öneriliyor (örneğin tuvalet eğitimi, yemek seçme, doktor korkusu, ayrılık kaygısı…)

Kargagak.com’daki yazılar sadece çocuk kitaplarıyla da sınırlı değil: Yaratıcılığı geliştirme yöntemlerinden kitaplık yapımına kadar farklı konular da bulunuyor. Çocuklar için yazılmış en iyi kitaplar Kargagak.com’da sizi bekliyor.

https://www.facebook.com/kargagakblog

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Buraya isim yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.