Cuma, Nisan 16, 2021

Web sayfamız -felsefehayat.net- genel anlamda bir edebiyat kültür sanat sayfası… Bu sayfada çeşitli kitap ve yazar tanıtımları, genç yazar adaylarının üretimleri, şiir, deneme, biyografi, öykü, sinema-film eleştirileri, vb. yer almaktadır.

İşbirliği

Karşılıklı işbirliği amacıyla bazı yayınevleriyle görüşmeler yapıyoruz. Şu an Hermes Yayınları ve İmleç Kitap, İthaki Yayınları, April Yayınları ile yaklaşık 1 senedir bu anlamda işbirliği içindeyiz. Peki bu kurumlarla tam olarak ne yapıyoruz? Bu yayınevleriyle, kitap tanıtımları, reklam afişleri, kitap kategori banner ve link paylaşımları, kurumsal web sayfa tanıtımı, logo-banner yayını vs. gibi çok çeşitli alanlarda işbirliği yapıyoruz.

Sizlerde de aynı şekilde bir işbirliği geliştirmek isteriz. (İşbirliğimizin amacı maddi anlamda bir ücretlendirmeye tabi değildir.) Sadece ayda asgari 5 kitap yollayarak kitaplarınızın veya yazarlarınızın veya web sayfanızın, projelerinizin, yazar imza günlerinizin tanıtımını bize mail yoluyla yollayarak binlerce kişiye ayda sadece “5 kitap” karşılığında yapabilirsiniz.

İşbirliğimiz hayata geçtiğinde ayda asgari 5 kitap olmak kaydıyla yeni çıkan kitaplardan adresimize ücretsiz yollamanızı rica ediyoruz. Bu hizmeti sadece bizim de ilgi alanımıza giren yayınlarınızdan yararlanabilmek adına hayata geçirmek istiyoruz.

Editöre Yaz

Her türlü sorun-şikayet ya da talepleriniz için:
Email: themetallords@hotmail.com

Kitap gönderileriniz için adres:
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi
Kurupelit Kampüsü Atakum-SAMSUN

Kitap Eleştiri Örneği

BURAYA BAKIN

Hegel, Marx ve Almanya’da Din ve Tanrı Tartışmaları

Karl Marx’ın 1844 yılında yayınlanan “Hegel’in Hukuk Felsefesinin Eleştirisine Dair” başlıklı giriş yazısında yaptığı “Din halkın afyonudur” belirlemesinin düşünüldüğünden çok daha derin bir anlamı...