Sinema dünyasının iki yıldızı arasındaki tartışma alevleniyor.

Fransız sinemasının iki ünlü oyuncusu, Gerard Depardieu ile Juliette Binoche arasında şiddetli bir söz düellosu patlak verdi. Juliette Binoche BBC’ye verdiği demeçte, bu yaz Depardieu’nün kendisine niye bu kadar şiddetli saldırdığını anlamadığını belirtti. Binoche, “Herkesi sevmeye veya kişilerin yeteneğini beğenmeye mecbur değilsiniz, ama Depardieu’nün sözlerinin niye bu kadar sert olduğunu anlayamıyorum” dedi.

Depardieu, Ağustos ayında Avusturya gazetesi ‘Profil’e verdiği demeçte, Binoche’un oyunculuk yeteneğini yerden yere vurmuş ve kadın oyuncu olarak, diğer Fransız oyuncular Isabelle Adjani ve Fanny Ardant’ı Binoche’a tercih ettiğini belirtmişti. Depardieu yaptığı açıklamada, “(Binoche) neden yıllardır beğeniliyor, anlamıyorum” demişti.

‘KISKANIYOR’

Cuma günü vizyona girecek olan ünlü İranlı yönetmen Abbas Kiarostami’nin ‘Certified Copy’ filminin tanıtımı için İngiltere’de bulunan Binoche, Depardieu’nün kendisini herhalde Kiarostami’nin ‘Certified Copy’ filminde gösterdiği başarıdan dolayı kıskandığını söyledi. Binoche, ‘Certified Copy’ filmindeki performansından dolayı 2010 Cannes Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almıştı.

AA

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Buraya isim yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.