Ana SayfaOkültizmGerçeğin Rüyası

Gerçeğin Rüyası

Son duyulan sesler…

İnleme sesinden farksız olan çağrışımları andırıyordu…

Uykular çok derindir ve uykularınızın her saniye değişen sessiz titreşimleri bilmediklerinize davetiye yollamaktadır. O an sağar, kör ve dilsiz olursunuz. Aslında gördüklerinize uyku ismini vermişsiniz ama artık siz başka bir boyuta geçerek kaybolmuş bir yabancısınız. Geri dönüş siz istediğinizde değil onlar istediklerinde gerçekleşmektedir ve sizin geçişinizi farkedenler size rüya gördünüz diye inanç kazandıracaktır. Böylece siz geri geldiğinizde rüya anlayışına yüklü olduğunuz için bunun hayal olduğunu düşünerek bir daha gözleriniz açık şekilde uykuya dalarsınız. Sizler böylece gerçeklerinize rüya, rüyalarınıza gerçek dersiniz. Sizler ayrı ayrı hücrelerin içerisinde tutulan bilinmeyenin parçalarısınız ve varlığınızdan yeni hücreler yaratarak yeni doğuşların sebebisiniz.

Zaman gelince siz içerisinde tutulduğunuz hücrenin sınırlarını anlamaya çalışarak yeni hücreleri yaratmamak için sınırları zorlayacaksınız, işte bu zaman hücreden çıkarılabilirsiniz. Anlık değişik frekansların etkisiyle vücudunuzu hissetmeyerek onu kaybedeceksiniz daha sonra boşluğun içerisinde vücutsuzluğu kabul ederek görme gücünüze göre kendinizi yaratmış olursunuz. Artık siz gerçeğin özünden yaratırsınız kendinizi ve geride bıraktığınız hücreler ve o hücrelerde uykuda olanlar vardır, onlar için geri döndüğünüzde artık siz onlar için bir rüya olursunuz ve çoğu zaman onları korkutan bir rüya…

Ave Ate Maledictum

Editör (CMD)
Editör (CMD)http://www.felsefehayat.net
Yazılarını Mavi Melek Edebiyat Topluluğu, Düşünbil gibi dergilerde yayınlama fırsatı buldu. FOL Kitap öncülüğünde bazı kitapların hazırlanmasında görev aldı. Bu kitaplardan bazıları "Sorunsallıkta Yaşamak", Jan Patočka, Plotinos, "Tanrı, Ruh ve Mit", Henri Bergson. 2009 yılından bu yana felsefehayat.net'in (kurucu) editörlüğünü sürdürmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

DİĞER YAZILAR