Ünlü grubun solisti yine geç kalınca İrlandalı seyircilerin tepkisi sert oldu.

Amerikalı hard-rock grubu Guns N’Roses’ın, ‘konserlere geç kalmayı alışkanlık haline getirdiği’ için eleştirilen solisti Axl Rose, İrlandalı hayranlarını da kızdırdı.
Dublin O2 Arena’da önceki akşam verilen konsere geciken 48 yaşındaki Rose, yaklaşık bir saat beklettiği hayranlarının tepkisine neden oldu.

İzleyicilerden bazılarının konser başlar başlamaz kendilerine pet şişe fırlatması üzerine, “Buraya bir şişe daha atarsanız, gideriz. Gitmek istemiyoruz. Sizin seçiminiz” diyen Axl Rose, hayranlarını ikna edemedi ve sahneyi terk etmek durumunda kaldı.

ZORUNLU GERİ DÖNÜŞ

Konserin organizatörü MCD ile yapılan anlaşma gereği yaklaşık bir saatlik aradan sonra sahneye yeniden çıkan grup, binlerce seyircinin konser alanını terk etmiş olmasına rağmen programını gecenin geç saatlerine dek sürdürdü.

İrlandalı siyasetçi Michael McCarthy, verilen zorunlu ara sırasında güvenlik görevlilerinin izleyicilerden konser alanını terk etmelerini istediğine dair haberlere atıfta bulunarak, bilet paralarının iade edilmesini istedi.

Guns N’Roses’ın 1992’deki Avrupa turnesi sırasında da İrlandalı hayranlarını iki saat kadar bekletmişti.

HABERTÜRK

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Buraya isim yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.