henry-lucas-seri-katil

Seks benim zayıf noktalarımdan biridir. Yapabildiğim her şekilde seks yaparım. Eğer bunun için birini zorlamak durumundaysam, yaparım… onlara tecavüz ederim; bunu yaptım. Onlarla seks yapmak için hayvanları öldürdüm ve onlarla canlıyken de seks yaptım.

Henry Lee Lucas Amerika’nın en üretken seri katili olabilir. Diğer taraftan, Baron von Münchhausen’den beri görülmüş en büyük yalancı da olabilir. Kendi dediğine göre hapiste “dini bir değişim” geçirince, ruhunu açmaya ve astronomik sayıda cinayeti itiraf etmeye karar vermişti. Ne var ki,  daha sonra bu itiraflarının çoğunu inkar etmiştir.

İstismarcılığı delilik derecesine varan annesinin kendisine yaşattığı korkunç dehşetlerle büyüyen Lucas, sadist sapkınlık kariyerine henüz çocuk yaşlarda başlamış, yine ağabeyi onu hayvanlara işkence yapma ve hayvanlarla seks eğlenceleriyle tanıştırmıştır. (En sevdikleri şeylerden biri, küçük hayvanların gırtlaklarını kesip, sonra da cesetlerine tecavüz etmekti.)

1985’deki duruşmasında on cinayetten hüküm giydi.

Son derece rahatsız bir sinema deneyimi yaşamak isteyenler hemen koşup John Mc Naughton’un Lucas-Toole öyküsünü başarılı bir şekilde anlattığı Henry: Portait of a Serial Killer adlı filmini izleyebilirler.

A’ dan Z’ ye Seri Katiller Ansiklopedisi

 

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Buraya isim yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.