Rocket Man, Your Song ve Candle in the Wind gibi şarkıların yaratıcısı Elton John artık hit şarkı yazma iddiası kalmadığını söyledi. Şarkıcı artık tek başına single da çıkarmayacak.

63 yaşındaki Elton John kuşağının en ünlü bestecilerinden biri ancak artık genç yıldızlarla yarışmak istemiyor. Kendi deyimiyle ‘küçük çaplı işler’ yapmak isteyen şarkıcı bundan sonra yeni bir single yayınlamayacağını duyurdu.

GQ dergisine röportaj veren John “63 yaşındayım. MTV ya da VH1’da gözükmek istemiyorum. JLS ve Lady Gaga ile yarışamam. Artık 25-26 yaşında değilim, artık pop şarkıları yapamam.” dedi.

En son geçtiğimiz ayın başında Amerikalı şarkıcı Leon Russell ile düet şarkılar söylediği The Union albümünü piyasaya sunan ve artık daha az iddialı işler yapmak isteyen şarkıcı sevenlerinin karşısına Amerikan pop müzik grubu Scissor Sisters ile birlikte yapacağı çalışmayla çıkacak.

Söz yazarı Bernie Taupin’le birlikte müzik dünyasının en başarılı ortaklıklarından birine imza atan Elton John’un liste başarısı gösteren 50’den fazla şarkısı ve 250 milyonu aşkın albüm satışı bulunuyor.

www.ntvmsnbc.com

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Buraya isim yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.