Bu kayıt, Ergün Arıkdal’ın 1 Eylül 1992 tarihinde vermiş olduğu Serbest Soru Cevap konferansının, “Madde, Tekamül ve Sevgi” konuları ile ilgili bölümünden alıntıdır.

“Ergün Arıkdal Ruhsal Araştırmalar Enstitüsü©”, Üstat Dr. Bedri Ruhselman ile temelleri atılan ve Üstat Ergün Arıkdal ile gelişen Metapsişik araştırma disiplinini izleyerek, Ruhsal ve Bilimsel nitelikli bilgileri araştırılmak, geliştirilmek ve insanlığın Manevi gelişimine hizmet etmek amacıyla 2013 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Ruhsal Araştırmalar Enstitüsü’nde her salı akşamı saat 19:30 ile 21:00 arasında Üstat Ergün Arıkdal’ın konferans arşivinden oluşturulan ücretsiz ve halka açık sesli-görüntülü konferanslar sunulmaktadır.

Enstitü sürekli eğitim programları bünyesinde, “Temel Metapsişik Bilimler” sertifika programı sürdürülmektedir. Program her yılı iki dönemden oluşmakta olup 3 yıllık süre dâhilinde metapsişik kökenli tüm ruhsal bilgiler temelden başlayarak ileri düzeylere kadar işlenmektedir.

Enstitü Eğitimleri ile ilgili program ve detaylı bilgileri “www.enstitu.biz” web adresinden edinebilirsiniz. Detaylı bilgi için: 0212-327 7007 numaralı telefonu aramanızı veya enstitu.biz@gmail.com e-posta adresine başvurmanızı rica ederiz.

Bazı yerel gazetelerde ve The Parlemento Dergisi‘nde köşe yazarlığı ve haber editörlüğü yaptı. Yazılarını Mavi Melek Edebiyat Topluluğu, Düşünbil gibi dergilerde yayınlama fırsatı buldu. 2009 yılından bu yana felsefehayat.net'in (kurucu) editörlüğünü sürdürmektedir.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Buraya isim yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.