18 Kasım Cuma tarihinde resmi olarak yayınlanacak yeni Metallica albümü ‘Hardwired… To Self-Destruct’ öncesi grup elemanları hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı. Metallica gün boyunca şarkılarının kliplerini iki saatlik aralarla paylaşacak.

Metallica 8 yıl aradan sonra yayınladığı son albümle interneti aktif biçimde kullanma yöntemini seçti. 18 Kasım’da (yarın) 2 CD’lik “Hardwired… To Self-Destruct“ albümünü çıkarmaya hazırlanan Metallica, video bombardımanına hazır. Seri, ‘Dream No More’un Tom Kirk yönetmenliğindeki klibiyle başladı. Metallica’nın resmi sitesi üzerinden izlenebilecek video sayısı bu sabah itibarıyla 13’e ulaştı. Yarına kadar yeni olarak yayınlanacak bir klip daha var.

#BONUS

Ekip Jimmy Fallon’ın programına katıldı.

Metallica, ‘Yeni albümün çıklmasına 48 saatten de az kala geri sayım saati işliyor. Size saatler 00.00’yı göstermeden önce hazır görsel teaser’lar sunmanın eğlenceli olacağını düşündük’ diyerek müjdeyi verdi.

Metallica Gigwise’ın haberine göre son olarak Spit Out The Bone şarkısının videosunu paylaştı.

HÜRRİYET

Bazı yerel gazetelerde ve The Parlemento Dergisi‘nde köşe yazarlığı ve haber editörlüğü yaptı. Yazılarını Mavi Melek Edebiyat Topluluğu, Düşünbil gibi dergilerde yayınlama fırsatı buldu. 2009 yılından bu yana felsefehayat.net'in (kurucu) editörlüğünü sürdürmektedir.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Buraya isim yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.