oasis-time-flies

Oasis’in her biri liste başı olmuş 7 Albümünden en iyi şarkılar bu albümde…

Henüz 1995 yılında NME Dergisi Oasis için şöyle diyordu: “Onlar çağımızın en önemli müzik gruplarından biri olacak ve yürüyüşünüzden giyiminize sizi onlar yönlendirecek… Gelecek onların, geçmiş ise geride kaldı. Şimdi anı yaşıyoruz. Dinleyin, tarih şimdi yazılıyor!”

2 CD’den oluşan albüm versiyonu ve 26 video, ekstralar ve 3 canlı konser kaydından oluşan içeriğiyle DVD olarak da yayınlanan ‘Oasis -Time Flies’ albümü grubun ilk çalışmalarından günümüze uzanan şarkılarını bir arada topluyor.

Oasis’in her biri liste başı olmuş 7 albümü; 1994 yılında yayınlanan ‘Definitely Maybe’, 1995 yılında yayınlanan ‘(What’s The Story) Morning Glory?’, 1997 yılında yayınlanan ‘Be Here Now’, 2000 yılında yayınlanan ‘Standing On The Shoulder Of Giants’, 2002 yılında yayınlanan ‘Heathen Chemistry’, 2005 yılında yayınlanan ‘Don’t Believe The Truth’ ve son albümleri 2008 yılında yayınlanan ‘Dig Out Your Soul’dan en sevilen şarkılar ilk kez bir albümde bir araya geliyor.

Wonderwall, Don’t Look Back In Anger, Stop Crying Your Heart Out’, Lyla, Live Forever ve diğerleri ile Oasis nostaljisi ve efsane bir grubun kariyerini özetleyen ‘Oasis – Times Flies… 1994 – 2009’ Sony Music etiketiyle müzik marketlerde.

www.ntvmsnbc.com

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Buraya isim yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.