‘Gurur ve Önyargı ve Zombiler’in sinema versiyonu, yavaş yavaş şekilleniyor.

Jane Austen’ın ünlü ‘Gurur ve Önyargı’sına yazar Seth Grahame-Smith tarafından zombilerin eklenmesiyle ortaya çıkan ilginç kitap ‘Pride And Prejudice And Zombies’in (Gurur ve Önyargı ve Zombiler) sinema uyarlamasından yeni haber var.

Beyazperde.com’un haberine göre, daha önce David O. Russell’ın yönetmenliğinde ve Natalie Portman’ın başrolünde çekileceği konuşulan, fakat daha sonra iki ismin de başka projelere yönelmesiyle ortada kalan ‘Pride And Prejudice And Zombies’, bundan böyle ‘Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma’nın yönetmeni David Slade’in önderliğinde devam edecek.

Filmde, Scarlett Johansson, Bradley Cooper, Mia Wasikowska, Tilda Swinton ve Catherine O’Hara gibi önemli oyuncular yer alcak. Daha önce Elizabeth Bennet’i canlandırması düşünülen Natalie Portman oyuncu olarak olmasa da, yapımcı olarak halen projenin içinde.

EĞLENCELİ BİR ZOMBİ HİKÂYESİ

Yazar Austen’in 19. y.y.’da geçen klasik olmuş eserine eklenen eğlenceli bir zombi hikayesini anlatan filmde, Elizabeth Bennet’in bir yandan Meryton’da hızla yayılan garip bir salgın sonucu dirilen ölülerle savaşını, bir yandan da Mr. Darcy ile yaşadığı aşkı izleyeceğiz. Elizabeth Bennet’i Scarlett Johansson’ın, Mr. Darcy’i ise Bradley Cooper’ın oynaması düşünülüyor.

HABERTÜRK

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Buraya isim yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.