Scream_ozzy_felsefehayat

Her biri hit olmuş şarkılar, liste başı albümler, Ozzfest ile desteklediği sayısız müzik grubu, nefes kesen performanslar ve 50 yıla uzanan bir müzik geçmişi ile yaşayan bir efsane.

Ozzy Osbourne uzun süren sessizliğini Sony Music etiketiyle yayınlanan 10. stüdyo albümü ‘Scream’” ile bozuyor. Prodüktörlüğünü Ozzy Osbourne ile sanatçının 2007 tarihli Black Rain albümünde de birlikte çalıştığı ünlü müzisyen Kevin Churko’nun üstlendiği albümün çıkış parçası “Let Me Hear You Scream” oldu.

Albümdeki tüm şarkıları Churko ile birlikte Los Angeles’taki home-stüdyosunda kaydeden rock efsanesine, albümde ayrıca yeni gitaristi Gus G. ve de basta Blasko, davulda Tommy Clufetos ve keyboard’ta ise Adam Wakeman eşlik ediyor.

1948 yılında İngiltere’nin Birmingham kentinde doğan ve gerçek adı John Osbourne olan ‘’Ozzy’’, heavy metal ve rock dünyasının en köklü gruplarından biri olan Black Sabbath ile birlikte yaptığı çalışmalarla profesyonel müzik kariyerine başladı ve sonrasında solo kariyeri boyunca da milyonlarca albüm sattı. Sahne performansı ve renkli kişiliğiyle tanınan Ozzy Osbourne’un hayranlarının merakla beklediği İstanbul konseri e2 ve Radyo Eksen sponsorluğunda 30 Eylül’de Turkcell Kuruçeşme Arena’da gerçekleşecek. Ozzy Osbourne konserde hem Scream adlı bu yeni albümünden hem de eski albümlerinden şarkılar söyleyecek.

www.ntvmsnbc.com

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Buraya isim yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.