Cumartesi, Eylül 25, 2021

Yazar mı Olmak İstiyorsun?

Bizimle iletişime geçmek, eleştirilerinizi iletmek ya da şiir, yazı ve makale göndermek istiyorsanız bizimle temasa geçin. En kısa zamanda size dönüş yapılacaktır. Ayrıca “ben ciddiyim ve gerçekten yazmak istiyorum, felsefehayat’ a dahil olmak istiyorum” diyorsanız aşağıdaki mail adresine mail atın.

Yazar alım şartları:

  1. Gönderdiğiniz yazı daha önce başka hiçbir sanal platformda yayımlanmamış olmalıdır.
  2. Yazar kişi yazısını, belirlediği günlerden en az bir gün önce göndermesi gereklidir.
  3. felsefehayat.net’te yayımlanmasını istediğiniz yazının, içerik konseptine uygun olması gerekmektedir. (bknz. Kurallar)
  4. felsefehayat.net, bağımsız yayın yapan ve ticari olmayan bir internet medyasıdır. Yayıncıları da dâhil tüm kadrosu gönüllülük prensibiyle çalışmaktadır. Bu bağlamda yazarlarına bir ücret verilmemektedir.
  5. Gönderilen metinlerin ilk önce sayfa editörü tarafından onaylanması gerekmektedir. Bu yüzden gönderdiğiniz metinlerin hemen yayınlanmasını beklemeyiniz. Aksi takdirde size geri dönüş yapılmayacaktır.

Not: Yukarıda sayılan şartları yerine getiren yazar adaylarının yazıları konsepte uygun ise ana bölümde, değilse Konuk Yazarlar bölümünde yayımlanır ve sosyal medyada paylaşılır.

Yazı göndermek için: themetallords [at] hotmail.com