headbangers-weekend-felsefehayat

3. Yılında 3 günlük dopdolu kadrosuyla 29-30-31 Ağustos tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta…

%100 Metal Fest

Headbangers’ Weekend sahnesi elbette ülkemizin de en başarılı metal gruplarını ağırlıyor. Murder King, Pitch Black Process, Metalium, Thrown to the Sun, Soul Sacrifice, Kes, Vortex of Clutter, Athor ve Chaosnerve toplulukları kariyerlerinin en güçlü örnekleriyle üç gün boyunca Türk metal seyircisiyle birlikte olacaklar.

Festivalin bu yılki heyecan verici kadrosunun yabancı konukları ülkemizde yıllardır beklenen Avrupa’nın thrash devi Kreator, geçtiğimiz yılın en başarılı metal albümünün sahibi, Grammy 2015 adayı Amerikalı progresif dahileri Mastodon, Jeff Loomis’li kadrosuyla ülkemizi ilk kez ziyaret edecek olan Arch Enemy, gotik metalin öncülerinden Therion, İsveç metalinin sert ve hüzünlü çocukları Katatonia, melodik death metalin İsveçli yaratıcıları At The Gates, Fin folk metal neferleri Ensiferum, yeni albümleriyle ortalığı birbirine katmaya hazırlanan Moonspell, death metal efsanesi Carcass, dark metalin en saygın isimlerinden olan Rotting Christ, 2014 yılının en iyi extreme metal albümünün sahipleri Septicflesh ve Dubai’li genç ve ümit veren topluluk Svengali.

Geçtiğimiz yıllarda Overkill, Children of Bodom, Epica, Dark Tranquillity ve Sonata Arctica gibi grupları Türk metal seyircisiyle buluşturan %100 Metal Fest Headbangers Weekend 2015 yılının tartışmasız en sert festivali olacak, yerinizi şimdiden alın.

İşte sahne alacak gruplar:

KATATONIA
KREATOR
MASTODON
AT THE GATES
THERION
ARCH ENEMY
ENSIFERUM
CARCASS
MURDER KING
MOONSPELL
ROTTING CHRIST
THROWN TO THE SUN
SEPTIC FLESH
METALIUM
KES
SOUL SACRIFICE
PITHC BLACK PROCESS
SVENGALI
CHAOSNERVE
ATHOR
VORTEX OF CLUTTER

Bilet satış noktaları: Tüm Biletix satış kanalları ve İstanbul: Hammer Müzik (Kadıköy), Goblin Store (Beyoğlu), Goblin Oyun Kulubü (Kadıköy)
Ankara: Always Rock Bar (Kızılay)
İzmir: Stüdyo Ümit (Kemeraltı)

Bilet fiyatları:
Günlük normal giriş: 110TL
Günlük sahne önü: 170TL
Kombine 3 günlük normal giriş: 200TL
Kombine sahne önü: 270TL

Not: Bilet fiyatları 5 Temmuz 2015 tarihine kadar geçerli indirimli dönem bilet fiyatlarıdır.

HABERTÜRK

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Buraya isim yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.