Yorgunsan…

Yorgunsan uyuyamazsın çocuk. Yorgunsan üzülemezsin. Yorgunsan ağlayamazsın her sabah. Yorgunsan özleyemezsin çocuk. Yorgunsan yorgunsundur. Yorgunsan yalnızsındır. Ve yorgunsan sevemezsin çocuk. Bir daha asla sevemezsin.

Yorgunsan çok içmişsindir. Yorgunsan çok sevişmişsindir. Yorgunsan bir o kadar daha sevmişsindir. Yorgunsan hatalısındır çocuk. Yorgunsan kaçaksındır. Yorgunsan yağmurlar bile yüz çevirir sana. Yorgunsan ıslanamazsın öyle özgürce. Yorgunsan üşürsün çocuk. Yorgunsan çok üşümüşsündür. Yorgunsan ağlamışsındır. Yorgunsan eğer gitmişsindir. Yorgunsan yalnızsındır çocuk. Yorgunsan bir zenci kadını andırır sana bira şişesi. Yorgunsan Kadıköy’ün bomboş sokaklarında tek başına içersin.

Yorgunsan çok uzaklara sürersin motorunu çocuk. Yorgunsan gidersin.
Eğer yorgunsan bir adımın var sona çocuk.
O adımı atma çocuk.

Hakan Badik

Konuk Yazar
Konuk Yazarhttp://www.felsefehayat.net
Bu içerik bir konuk yazar tarafından üretilmiştir. Siz de sitemizin konuk yazarlarından biri olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, kaleme aldığınız makalelerinizi themetallords@hotmail.com adresine göndermek. Editör onayından geçen yazılarınız burada yayımlanıp binlerce okurun beğenisine sunulacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

DİĞER YAZILAR