İçerik

Bu site (felsefehayat.net), felsefe, sanat, edebiyat, kitap, sinema ve müzik gibi konu başlıklarındaki yazıları, yorumları ve hayata dair diğer kişisel paylaşımları içermektedir.

İçeriği Kullanma

felsefehayat.net’ deki bütün yazılı materyallerin her hakkı saklıdır. Bilginin özgürce paylaşımı amacıyla yazılarımın bir kısmını veya tamamını bazı şartları yerine getirmek şartıyla, ticari olmayan amaçlarla kullanabilirsiniz. Yazıların kullanma şartları şunlardır: 1. Yazının hiç bir yerinde oynama veya değiştirme yapılamaz. 2. Yazı basılı bir mecrada kullanılıyorsa, metinde kullanılan yazı boyutunda görülebilir bir şekilde site adresinin yazılması zorunludur. 3. Yazı internette kullanılıyorsa, ilgili sayfaya, aşağıdaki örneklerde gösterildiği gibi, en az sitede kullanılan normal yazı boyutunda, tıklanabilir bir bağlantı vermek zorunludur.

Bağlantı Şekilleri

Örnek Bağlantı Şekli 1: Bu yazı felsefehayat.net sitesinden alınmıştır. (http://www.felsefehayat.net/kullanim-kurallari)
Örnek Bağlantı Şekli 2: Kaynak: http://www.felsefehayat.net/kullanim-kurallari

Uyarılar

  • Saldırgan, düzeysiz üslup, siyasi söylem ve propaganda barındıran metin veya konuyla ilgili ilgisiz yorumlar reddedilebilir.
  • Sitede yayınlanan tüm yazı, yorum ve içerikten imza sahiplerinin kendileri sorumludur.
  • Her yazar bağımsızdır ve sadece kendi imzasını taşıyan yazıdan/yorumdan sorumludur.
  • İçerik sağlayıcı gerek görürse düzeltmeler yapabilir.

Eğer bu şartları ihlal ederseniz her türlü hukuki yollara başvurma hakkımızı kullanabiliriz. Bu kullanım kurallarını anlayamayacak düzeyde Türkçe bilmeyen kullanıcıların bu durumları, kurallara uymamak için geçerli bir bahane sayılamaz.

Sitedeki Bağlantılar

felsefehayat.net sitesinden diğer sitelere bağlantılar verilmektedir. Fakat site yapımcısı bu sitelerdeki ürünleri ve içeriği hiç bir şekilde denetlememektedir. Dolayısıyla bu sitelerdeki içeriğin site ziyaretçileri için uygun olup olmayacağının garantisi verilmemektedir. Bu sitelere olan bağlantılara tıklamak ve siteleri ziyaret etmek ziyaretçilerin sorumluluğu altındadır.

Yazısı yayınlanan yazarlar kendi aralarında organik bir bağa sahip değillerdir. Sitenin herhangi bir siyasi parti, örgüt ya da kurumla ilişkisi bulunmamaktadır. Yazılar üzerine yapılan yorumların sitede yer alması, bunların içerik sağlayıcı ya da siteye yazı gönderen diğer yazarlar tarafından benimsendiği ve desteklendiği anlamına kesinlikle gelmez. Yapılan bütün yorumlar birer fikir eseridir. Ama neyin yayınlanmaya değer olduğuna karar vermek editörün tasarrufundadır.