Saklı karanlığın ayak izlerini takip edin ve asıl savaşın ruhlar üzerinden yürütüldüğünü görün, görün ki peygambersiz kurtuluşa eresiniz.

Meleklerin savaşı bitti mi sanıyorsunuz? Hayır! Bitmedi. Her gün yüzlercesi, milyonlarcası ölüyor, ışık saçan kanatlarıyla gökyüzünü şenlendiriyorlar. Görebilen gözler, anlayabilen zihinler için yaşamaya devam ediyorlar.

Kör gözler göremez her şeyi
Sonsuzluğun türküsünü gizlenen gerçekleri

Baş melek Gabriel hala aramızda ve Lucifer bütün ışığıyla sabahlarımızı aydınlatıyor! Haberiniz yok, gri göklerden düşen altın parçaları gibi savrulan bedenleri hala savaşın izini sürüyor. Onlar bitmeyen savaşın, kadim yandaşları, sonsuzluk nehrinin evlatları…

Evet, iyi ve kötünün savaşı henüz bitmedi, Tanrı rahat koltuğunda meleklerin birbirini yemesini büyük bir hazla izliyor ve salyalarını akıtarak imreniyor geçmişiyle. Öyle bir cinnet ki, cennet cehenneme, cehennem de cennete imreniyor, işte size kutsal savaş, işte size cennetten kovulanların hikayesi!

Can Murat Demir

Bazı yerel gazetelerde ve The Parlemento Dergisi‘nde köşe yazarlığı ve haber editörlüğü yaptı. Yazılarını Mavi Melek Edebiyat Topluluğu, Düşünbil gibi dergilerde yayınlama fırsatı buldu. 2009 yılından bu yana felsefehayat.net'in (kurucu) editörlüğünü sürdürmektedir.

1 Yorum

 1. Görmüşken aklıma geldi bi taradım; Muhtemelen daha fazla ilgili içerik var ama bunlar çıktı karşıma
  Savaşın ruhlar üzerinden yürütülmesi üzerine; Kasyopya Deneyi Alıntıları

  S:(T) O zaman 3’üncü yoğunluk BH varlıklarıydık. Bu, daha önce bahsettiğiniz savaştan sonra mıydı?
  C: Savaşın kendisiydi.

  S:(L) Savaş içimizde miydi?
  C: Sizin üzerinizden.

  S:(T) Yani o kapıdan geçip geçmeyeceğimizle ilgili bir savaş… (L) Savaş bizim üzerimizden yapıldı ve biz resmen savaş meydanıydık. (T) Anladım, ama genel resmi doğru anladığımızdan emin olmak için bu benzetmeye geri dönmek istiyorum. Kapı açıldığında savaş devam ediyordu. Savaş, bizim o kapıdan geçip geçmeyeceğimiz üzerine miydi?
  C: Yakın.

  S:(T) O noktada BH’ydik. BH ve KH seçeneklerimiz var.
  C: TR, savaş her zaman var, önemli olan “ne zaman” seçtiğin!

  S: (L) Bunlar çok ilginç şeyler. Neden bunları bize daha önce anlatmadınız? (gülüşme)
  C: Sanırız bunun nedenini biliyorsunuz! Güç kazanmak için kendi başınıza öğrenmeniz gereken çok şey vardı ve ayrıca güven faktörü vardı. İnsanlığın defalarca yanlış yönlere sevk edildiğini ve çok miktarda metafizik “gürültü” olduğunu görüyoruz. Geleceğin ve gerçeğin “açık” yapısını göz önünde bulundurarak bile, biz sizi yanlış yönlendirmediğimizi düşünüyoruz. İlk 6 yıl, farkındalığınızı arttırmaya çalışarak ve ilüzyonlardan kurtulmanıza yardım ederek geçti. Şimdi dünyanızda, bahsettiğimiz değişiklikleri görüyorsunuz. Şimdi, ümidin var olduğunu anlamaya başlayacağınızı ümit ediyoruz, fakat biz ve diğer tüm BH varlıkları, yalnızca, kolektif anlamda sizin üzerinizden hareket edebiliriz.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Buraya isim yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.