Ana SayfaYazarlarKonuk YazarBir Avuç Metafor (Senaryo)

Bir Avuç Metafor (Senaryo)

Mutluluk insanlarda aranmamalı. Doğada aranmalı. Bak bana! İnsanlarda aradım, aradım, aradım; bulamadım yıllarca. Doğada aramaya koyulunca en son bakılacak bir burası kalmıştı. Burada da bulamazsam başka gidilecek yer kalmıyor.

“Geçmişin cazibesi ve içinde bulunduğu zamanın gerçekliği arasında gelgitler yaşayan Feridun, hücresinde geçirdiği iki yılın sonlarına doğru bozulduğunu düşündüğü psikolojisini düzeltmeye çalışırken çareyi çevresiyle alay etmekte bulur. Bu şekilde rahatlamaya ve kötü duygularından arınmaya çalışması başlarda işe yaramıştır ancak ilerleyen zamanlarda, bulduğu yönteme olan bağımlılığının da sürekli artması kendi kendine yetememesine neden olur. Durumunu anlamaya başladığında, geleceğe dair tüm fikir ve hayallerine zıt düşmesine rağmen dönüşü olmayan çözümlere başvuracaktır.

 

Konuk Yazar
Konuk Yazarhttp://www.felsefehayat.net
Bu içerik bir konuk yazar tarafından üretilmiştir. Siz de sitemizin konuk yazarlarından biri olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, kaleme aldığınız makalelerinizi themetallords@hotmail.com adresine göndermek. Editör onayından geçen yazılarınız burada yayımlanıp binlerce okurun beğenisine sunulacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

DİĞER YAZILAR