Ana SayfaDuyuruDüşünbil Nietzsche'yi Kapak Konusu Yaptı

Düşünbil Nietzsche’yi Kapak Konusu Yaptı

Bu dergiyle yaklaşık 1 ay önce bir mail vasıtasıyla tanıştım, Genel Yayın Yönetmeni Olcay Yılmaz bizzat ulaşarak derginin Ağustos sayısındaki Nietzsche kapak konusundan bahsederek ellerinde şu an için yeterli seviyede yazı olmadığından yakındı.

Düşünbil-Dergisi-Sayı-36

Olcay Bey’in isteğini hemen cevaplayarak, ilgili kapak konusuyla alakalı birkaç yazı postladım. Beğendikleri yazı ise, Nietzsche Felsefesi adlı yazım olmuş. Kendilerine ve dergi ekibine teşekkür ediyorum. İtiraf etmem gerekirse neşriyatta (yazılı basında) yayınlanan ilk yazım olması açısından “Düşünbil” dergisi, buna fırsat tanıdığı için hayatımın önemli bir yerinde olacak. Ayrıca yazın hayatında geldiğim yer açısından bu dergi bir imza niteliği de taşıyor. Senelerdir devam eden Nietszche okumalarımın az da olsa meyvesini toplamak ise eşsiz bir duygu…

Okuyucularıma ve takipçilerime çok çok teşekkürler…

FH Editörü

Editör (CMD)
Editör (CMD)http://www.felsefehayat.net
Yazılarını Mavi Melek Edebiyat Topluluğu, Düşünbil gibi dergilerde yayınlama fırsatı buldu. FOL Kitap öncülüğünde bazı kitapların hazırlanmasında görev aldı. Bu kitaplardan bazıları "Sorunsallıkta Yaşamak", Jan Patočka, Plotinos, "Tanrı, Ruh ve Mit", Henri Bergson. 2009 yılından bu yana felsefehayat.net'in (kurucu) editörlüğünü sürdürmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

DİĞER YAZILAR