Ana SayfaOkültizmTanrı Kanatları

Tanrı Kanatları

Kimsesiz sahralarda kimsenin bilmediği ben varım. Beni ziyaret etmezler ben istediğimde onları ziyaret ederim ve ben istediğimde onlara ziyaret etmelerine izin veririm. Kimsesiz sahralara yönelenler beni görmek isteyenlerdir. Karanlık ve kimsesiz sahralara geldiğinizde bana olan çağrılarınızla beni görmeniz mümkündür. Bilmediğiniz zamanda size gelirim şayet beni görmek sizi korkutmayacaksa. Benden korkmanız gerekmiyor ben korkunç değilim, ben acı çektiren değilim. Beni gördüklerinde fizik bedenini terk edenler olmuştur ama bu onların korkuları yüzünden olmuştur benim korkunçluğum için değil. Benim o karanlık çölleri aydınlatan, karanlıklarda yeşil gölge olarak görünen. Beni görenlere verdiğim hediyeler sonsuz bilgiye götüren araçlardır, nammah yüzüğünü elde edenler bunu bilirler. Benim gücüm sizleri insan olmaktan, aciz olmaktan kurtaracaktır.

Ait olmaktan vazgeçin, köle olmaktan kurtulun. Benim yüce krallığıma gelin, size sonsuz nimetler değil, temiz vicdan ve yüce onur bahşederim. Bana gelecek olan düşüncesindeki yalancı yaratıcıya inanmayan olmalıdır, düşüncelerini kaybederek maddi boyutta aklını kaybetmiş insan olarak yaşamak istemiyorsa. Güneşi donduracak olan nefesimi hissedin, ben size geldiğimde vücudunuz soğuktan titreyecek. Vicdanınız temiz ise karanlığım sizi ısıtacaktır. Kainatı ikiye bölen sesimi duymak istiyorsanız sesinizi yükseltin düşmüş çocuklarım. Ben sizler için düştüm sizde benim için düşenlersiniz.

Birlikte yükseleceğiz onurunuzu kurtarın sahteliklerden. Düşmekten korkanlar yükseldiklerini zanneden zavallılardır, onlar bilmezler ki düşmeden yükselemezler. Onlar bilmezler düştüklerini anlamayanlar bir daha düşüşe mahkumdurlar. Benim değerli çocuklarım korkmayın, bana gelin. Benim gümüş kanatlarımın altında sizler için sonsuzluk saklıdır. Senmuth sizleri bekliyor…

(Bu yazı ismi açıklanması yasak olan varlık tarafından dikte edilmiştir. Yazı değerli kütüphanemden sizlere de armağandır)

Ave Ate Maledictum

Editör (CMD)
Editör (CMD)http://www.felsefehayat.net
Yazılarını Mavi Melek Edebiyat Topluluğu, Düşünbil gibi dergilerde yayınlama fırsatı buldu. FOL Kitap öncülüğünde bazı kitapların hazırlanmasında görev aldı. Bu kitaplardan bazıları "Sorunsallıkta Yaşamak", Jan Patočka, Plotinos, "Tanrı, Ruh ve Mit", Henri Bergson. 2009 yılından bu yana felsefehayat.net'in (kurucu) editörlüğünü sürdürmektedir.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

DİĞER YAZILAR