Gereksiz kıskandırma çabalarının elinden tutup parka götürdüm bugün. Çok iyi anlaşıyoruz. Onlar olmasa üzülürdüm. Ah be koca çocuk. Elimi bırakıp başkalarına koşan sensin. Senin için cehennemin en dibinde çadır kurdum, gelir misin? Geliyorsan, oraya ‘ateşten gömlek’ bıraktım, giy öyle gel.

Şşşt !

Yavaş ol, kadınların uyuyor. Hatırlamıyor musun? Onları uyutup gelirdin yanıma. Bile bile, intiharım yapardım seni. Kaldır kafanı bak; o yıldız değil. Sana ettiğim laneti görüyorsun. Günahlarını cebinden çıkarma, aşık olursun.

Bu yanan benim canım değil. Hayır hayır, tam aksine yanan bendeki senin canın. Ben çok mutluyum. Elinden geleni benim önüme koy.. Zira ardıma bakmaktan hoşlanmam. Güzel kırmızı şarapla iyi gider ihanetlerin. Şöminemi de mektuplarınla yaktım. Benden daha kıyağı yok sevgilim..

Bahçemize çıkalım mı?
Kaleler kurup maç yapalım.. Ben attığın her kazığı sessizce yerken, sen boş kalende geleni gideni yakala..
Duygularımdan kalelere file yapalım.. İkisine de yeter hissettiklerim sanırım. Skordan bahsedelim biraz ne dersin:

Acılarım : 0
Günahlarım : Diz boyu.

Yapma aşkım,üstüne tabiki de alınmalısın. Bazıları değil, hepsi sana bunların. Ellerinden kurtuldu ya ellerim, o zamandan beri temizim. Arada tenini özlersem ki bunu da kapatabilirim sanırım. Attığın kazıklara rağmen ayaktayım aşkım. Hatta senin için çok güzel sürprizlerim var, gökdelenler diktirdim, senin için..

Her neyse aşkım, geçmişim için geçmişin oldum..
Bu dünya çok kalabalık, intiharımda görüşürüz..

Hoşgeldin intiharım, cehenneme kombine aldım, birlikte gidelim mi?

 

Mine Saka

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Buraya isim yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.