Ana SayfaÇ(alıntı)Sodome'un 120 Günü

Sodome’un 120 Günü

O aynı kız, az sonra, bir o kadar pis bir fantezi gösterisi sundu bize; ona yüklüce para ödeyen şişko bir keşiş gelip karnının üstüne ata biner gibi bindi; dostumun bacakları alabildiğince açılmış ve kıpırdamasın diye büyük mobilyalara bağlanmıştı. Kızın apışarası üstüne birkaç çiğ et kondu. Adam parçaları kavradı, kızcağızın a….a soktu, döndürdü, döndürdü ve vajinanın sağladığı tuzla kapladıktan sonra çıkarıp yedi.

-İşte, yepyeni bir yeme biçimi, dedi piskopos.

-Ve hiç hoşunuza gitmedi, değil mi efendimiz? dedi Duclos.

-Hayır! Allah kahretsin, diye yanıtladı kilise hizmetçisi, bunun için sevmiyorum ya a….ğı!

Üç Ocak.

11. Yalnızca ayin sırasında arkadan düzer ve şarap kadehini kaldırdığında boşalır.

12. Çarmıha gerili İsa’yı ayakları altında çiğneyerek arkadan düzer ve kıza da çiğnettirir.

13. Duclos’un on birinci gününde Eugénie’yle eğlenen erkek onu kocaman bir kamışla sıçırtır, boklu kıçını kağıtla siler ve İsa’yı simgeleyen kutsal halkaya aletini geçirir.

14. O halkayla oğlanı düzer ve kendini düzdürür; düzdüğü oğlanın ensesinde üçüncü bir oğlanın üstüne işediği başka bir kutsal halka vardır. Korkunç küfürler savurarak boşalır.

15. Ayinini okuyan papazı düzer ve papaz takdis ettiği sıra düzücü bir an çıkar: papaz kutsal halkayı kıçına sokar ve düzücü onu halkayla birlikte yeniden düzer.

Akşamleyin Curval, genç ve yakışıklı Zélamir’i kutsal halkayla birlikte düzer. Ve Antoniüs, başkanı başka bir kutsal halkayla düzer; o bu işi yaparken başkan, Fanchon’un kıçına üçüncü bir halkayı diliyle sokar.

Marquis de Sade

www.ayrinti.net’ten alıntıdır

Editör (CMD)
Editör (CMD)http://www.felsefehayat.net
Yazılarını Mavi Melek Edebiyat Topluluğu, Düşünbil gibi dergilerde yayınlama fırsatı buldu. FOL Kitap öncülüğünde bazı kitapların hazırlanmasında görev aldı. Bu kitaplardan bazıları "Sorunsallıkta Yaşamak", Jan Patočka, Plotinos, "Tanrı, Ruh ve Mit", Henri Bergson. 2009 yılından bu yana felsefehayat.net'in (kurucu) editörlüğünü sürdürmektedir.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

DİĞER YAZILAR