Ana SayfaDuyuru''Sorgulama Vicdandan Gelir, Vicdansız İnsanlar Sorgulamaz''

”Sorgulama Vicdandan Gelir, Vicdansız İnsanlar Sorgulamaz”

Sekiz sene boyunca sadece mektupla haberleşen beş genç… Ve onları eğiten bir Gezgin… Sekiz senenin sonunda nihayet hepsi bir araya gelir ve yolculuk başlar… Dünyada tek bir kıta vardır ve bu kıta üzerinde beş siyasi güç… Bu güçler dengesinde, en güçlü imparatorluk, gücünü, özel yetenekli insanların sanatından almaktadır. İmparatorluk gizli okullarında, yeteneği olan bu çocuklar eğitilmektedir. Bu okullarda eğitim gören Ateş, Ay, Yay, Dal ve Gölge kendilerini eğiten gizemli bir adam olan Gezgin ile dünyayı tanımaya ve yaşam sanatının başlangıcı olduğuna inanılan “Yaşam Taşı”nı aramaya koyulurlar. Bu yolculuklarında bir çok tehlikeyle karşılaşacaklar. İyilik kötülük ve entrika… Bu arada dünyayı bekleyen büyük tehlikeden yavaş yavaş haberdar olacaklardır.

kralsiz-ulke-yasin-yaris

(Tanıtım Bülteninden)

Yazar: Yasin Yarış
Baskı Tarihi:Temmuz 2016
Sayfa Sayısı: 220
ISBN: 9786059184687
Yayınevi: Kuzgun Kitap Yayınları
Kitabın Türü: Roman, Fantastik, Edebiyat

Editör (CMD)
Editör (CMD)http://www.felsefehayat.net
Yazılarını Mavi Melek Edebiyat Topluluğu, Düşünbil gibi dergilerde yayınlama fırsatı buldu. FOL Kitap öncülüğünde bazı kitapların hazırlanmasında görev aldı. Bu kitaplardan bazıları "Sorunsallıkta Yaşamak", Jan Patočka, Plotinos, "Tanrı, Ruh ve Mit", Henri Bergson. 2009 yılından bu yana felsefehayat.net'in (kurucu) editörlüğünü sürdürmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

DİĞER YAZILAR