Ana SayfaYazarlarMine SakaUğraşma Artık Sevgilim

Uğraşma Artık Sevgilim

Bir çok eski sevgilinin arkasından bir şeyler yazdım. Hiç biri bu kadar zor olmamıştı. Gittiğinden beri çok soğuk sevgili. Seni tanıdığım günden daha soğuk.. Yazın ortasında titriyorum..

Belki de ben gittim…
Ne için gittiğimi anlattım sana, milyonlarca kere ama sen yine ‘seni’ dinledin.
Hep olduğu gibi…
Hani o yaklaşık 2 veya 3. ayımızda beni aldatmış olman var bir de…
Bak, belki de iyi ki gitmişim. Aranızdaki duvar benmişim meğer.
Ne güzel mutlu oluyormuşsun bensiz…

Senin mutlu olmanla bitmiyordu iş değil mi? Daha acılarımı göreceksin. Senden sonra pek mutsuz olduğumu söyleyemem sevgilim. Üzgünüm ama olamadım. Ki dönem dönem hayatıma girip her şeyi mahvetmen gibi bir durum da söz konusu. Ama ben güçlüyüm sevgilim. Her şeye rağmen ayakta duran bu kadın boynuz yiyince ölmez ya. Mesela, kadın oluşumun 1. senesinde yanımda değildin. Ama hala yaşıyorum bak. Bana acıma sevgilim! Hatta demiştin ya bana ” seni artık sevmiyorum galiba, hiç etkilenmiyorum konuşmalardan ” diye. Sevme zaten be aşk, sevme beni.. Sevecek insan mı kalmadı git onları sev!

Onlarla hayaller kur..

Bir an önce tamamen git ama… Kanımda dolaşma daha fazla. İşledin işte ruhuma, daha fazla uğraşma benimle..

Uğraşma artık!
Çünkü bu gözyaşlarını senden fazla hak edenler var sevgilim…

 

Mine Saka

Mine Saka
Mine Sakahttp://www.felsefehayat.net/
1994 yılının soğuk bir Şubat günü, İstanbul’da doğdum. Yalova Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunuyum. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Konaklama İşletmeciliği lisans öğrencisiyim. Okumaya ve yazmaya tutkum çok küçük yaşlarda başladı. Yazı yazmak benim için özgürlüğün soyut boyuttan somuta boyuta geçişidir. Az konuşan çok yazan, gezelim – görelimci , hızlı karar veren, halinden memnun, çok Beşiktaşlı, biraz ağzı bozuk, biraz kırgın, en çok hırçın, biraz da Mine işte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

DİĞER YAZILAR