Ana SayfaOkültizmKaos Yolunda Bir Işık‏

Kaos Yolunda Bir Işık‏

dei-el-dei-agnus-okult

Dei El, Dei Agnus…

Var olanların bir başlangıcı ve sonu olmayabilir. Bu Bilgelik ve Deliliğe herhangi bir kanıt vardır. Ama delilikle var olan bilgeliği anlamayanlar zamanın boşluğu yutmasıyla var olanlardır. Suların altını boş zannedenler yanılanlardır, orada sonsuz isimlere sahip sonsuzluğa uzanan bağırsaklarıyla yaşayan Demogorgon mevcuttur. Kim onları sadece karanlıkta biliyorsa yanılıyordur, onlar suyun parlaklığında bile mevcutturlar. Hatta siz onları su olarak görüyorsunuzdur her zaman kendisini parçalamaktadır, yeşil hisselere bölünmektedir ve siz onu ancak o zaman görebilirsiniz.

Ruh ve akıl, çılgın kaosun bütün doğada işlediği, karanlık kombinasyonu sonucunda sonsuz sayıda varlıkları oluşturmaktadır. Işık ve evren yoktur ve herhangi bir cehennem yoktur. Bunlar sadece sizin beyninizde var olan oyuncaklarınızdır. Zaman sizlere sınır koymaktadır bu yüzden sizler elde edemezsiniz. Işık Zihin Ruhunu oluşturur, kaos elde ederek sizin tanrınız olur, ve oluşturma yeteneği yoktur, zamansız kaos oluşturma yeteneğine sahiptir. Tek kural vardır isteklerinizi gerçekleştirmek kuralı. 7 varlık ve bu 7 varlık için Işık merkezi… Bu ışık merkezi kaostan uzak kalmaktadır. 7 gizli adları Işık noktasına başlamış ve anahtarları zamansızlıkta ve isteklerin gerçekleşmesindedir.

Işık merkezinin ışığı evrenin içinde ve dışında kaos saldırısından gelen bir bütün olarak, kırma durumuna geri dönme eğilimindedir. O zayıftır ve savunma eğilimdedir. O, cansız maddeye ruh üfledi yaşamın kendisi için doğum vererek, bir tohumdan bir form oluşturabildi ve kaos yolunda bir ışık yaratmış oldu. Böylece ışık, doğasında karanlığı oluşturdu. İşte bu bahsettiğim zamansız kaos olmaktadır. Yok eder ve yaratır, yaratır ve yok eder. Ölüm kaçınılmaz olarak oluşturuldu ve evrende yaratmak için insana sınır koyulmadı. Yaratabilirsiniz , hatta kendinizi yeniden yaratabilirsiniz. Onun için – zaman O’na döner, Kanını evrenin genelinde akıtır birçok nehirler oluşur, çünkü geri dönüşüm ölüm olmadan kanla gerçekleştirilebilir.

Ave Ate Maledictum

Editör (CMD)
Editör (CMD)http://www.felsefehayat.net
Yazılarını Mavi Melek Edebiyat Topluluğu, Düşünbil gibi dergilerde yayınlama fırsatı buldu. FOL Kitap öncülüğünde bazı kitapların hazırlanmasında görev aldı. Bu kitaplardan bazıları "Sorunsallıkta Yaşamak", Jan Patočka, Plotinos, "Tanrı, Ruh ve Mit", Henri Bergson. 2009 yılından bu yana felsefehayat.net'in (kurucu) editörlüğünü sürdürmektedir.

1 Yorum

 1. Prens Demogorgon’un Mühürü

  Dört büyük melek tanrının yaltaklığını yapıyor
  Dört kutsal adam yalanlarını doğruluyor
  Hata yapmak için şartlandırıldılar
  Suçlu olan kim? yada masum olan ne?
  Bütün varoluşlar çıkar uğruna saptırıldı
  Görkemlilerin en zorbası selam….
  Tüm kibirlilerin yaratıcısına selam
  Gökyüzü soğuk kapılarını kapattığında
  Karanlık senin için doğup,sisler ruhları kapladığında
  Onun kör eden ışığını mahsenlere hapsettim
  Beş günahkar ruh pentegramın odaları için kurban oldu
  Kaç cadı benimle birlikte bedenini sana sunuyor bilmiyorum..
  13 bakire kanıyla göğü kızıla boyadı
  Çağlar boyunca öldürülen bedenler uğruna
  Senin uğruna akan tüm bu kanlar
  Yaşlı kılıcım ormanın derinliklerinde halen sesini yükseltirken
  Sonsuz cesareti ölü bedenlere yol gösterirken
  Peki ama neden onun nefretle bakan gözleri kan ağlıyor
  Adaletin mesihleri buna nasıl izin verebildi..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

DİĞER YAZILAR