yasayan-oluler-okult-yazilar

Benim gözlerinden kan damlayan körelmiş ölülerim. Kalkın ben sizi çağırıyorum siz benimlesiniz! Mezarlarınıza akıttığım canlı ölülerin kanı sizi yeniden canlandıracaktır. Avucumdan akan kanı için doya doya, o bitmeyecektir asla, ben istemediğim sürece, gözlerimdeki ışıktan yararlanın körlüğünüzü kaldırın. Zaman yaklaşmaktadır benim uyuyan çocuklarım. Zaferimiz çok yakındır. Korkaklar ve acizler yeryüzünü doldurmaya devam etmektedirler, onları sonsuza kadar hapsetmemiz gerekiyor. Asırlardır bizleri ölü zanneden zavallılar gerçek ölümün tadını almaları kaçınılmazdır. Güneşin doğmasını sağlayan karanlığın asil çocuğu yüzünü göstermeyince yıldızlar onları yakmayacaktır. Eril ve Dişil güç, gerçekler adına birleşmeyince zevklerin kanlar içinde cinselliği devam edecektir. Kaldırın insanlığı, kaldırın korkaklığın perdesini artık zaman gelmiştir.

Bugün bizlerin ve bizi anlayanların günüdür.

Sessizliğimden deli olacak olan zavallılar hazırlanın! Ben geliyorum! Sonsuz kollara sahip aslan gelince kül gibi sıcak rüzgarlarla hiçliğe karışanlar, var olmayanlara inanarak gerçekliğin zevkinden haberdar olmayanlardır. Ruhunuzun ağırlığı kadar ağır bir boyuta yerleştirileceksiniz, işte o zaman bu boyutu aşmak için ruhunuzu parçalamak zorunda kalacaksınız. Artık bundan sonra yeniden geldiğiniz boyuta geri döneceksiniz ve yeniden parçalarınızı aramak zorunda kalacaksınız. Onları bulmanız ve yeniden kazanmanız sonsuzluğun olmayan sonuna kadar devam edebilir. Canlılığın içerisinde varolan cansızlığı hissedin benim asil çocuklarım. Siz cansız bir maddesiniz ama ruhunuz canlı bir gerçektir. Ruhunuzun içerisinde cansız yatan kaosunuzu uykudan uyandırın. O olmadan siz kuru bir ağaç dalına benziyorsunuz. Sizlerin yaranmasını sağlayan canlılığınızdaki cansızlığınızdır. Ölü kadar soğuk, ölüm kadar sıcak olun. Ağlamayın benim gerçeği öğrenen asil çocuklarım, ahit sizler için her zaman ağlıyordur. Sizleri benden uzaklaştırmak isteyenler için akıyordur bu kanlı gözyaşlarım, onlar benim kanımla lanetlenen sahteliklerinizdir. Siz yarattınız onları benim için, ben mahvetmekteyim onları sizler için.

Ave Ate Maledictum

Bazı yerel gazetelerde ve The Parlemento Dergisi‘nde köşe yazarlığı ve haber editörlüğü yaptı. Yazılarını Mavi Melek Edebiyat Topluluğu, Düşünbil gibi dergilerde yayınlama fırsatı buldu. 2009 yılından bu yana felsefehayat.net'in (kurucu) editörlüğünü sürdürmektedir.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Buraya isim yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.